Комфорт-Сервіс

Інженерна компанія Комфорт-Сервіс, успішно працює на ринку комерційного та промислового будівництва України з 1998 року. Сотні успішно реалізованих проектів систем кліматизації, енергозабезпечення та санітарно-побутового комфорту забезпечили високий статус Компанії-Професіонала на ринку інженерно-будівельних послуг України.
 
  Повне управління від первинного ідеї, аж до готової конструкції

  Наша робота витримує випробування часом

  Мотивовані висококваліфіковані фахівці, віддані своїй роботі

 


 

 


 

Заслужений високий статус компанії, постійно підтримує команда однодумців - висококваліфікованих спеціалістів, фахівців своєї справи.
Ми розуміємо цілі, мету, можливі ризики і рівень відповідальності, і саме тому свою діяльність здійснюємо за постійного контролю дотримання високого рівня якості (технагляд), вимог сучасних стандартів (проектний авторський нагляд) та задоволеності клієнтів (відгуки) на кожному етапі виконання.

 

Історія розвитку компанії

Компанія вдало продовжує свою діяльність в період останніх 5 років. Ринок поступово трансформується, послуги компанії також, набувають певних змін. Збільшується клієнтська база в харчовій сфері та сфері обслуговування. Зокрема, маємо такі кейси, за результатами співпраці: БЦ Корпорації "Сварог" - 2018 рік. БЦ Семицвіт, Магазин-салон Даніро - 2019 рік. Студія Еспресо ТВ, БЦ Intellias - 2020 рік. Фітнес центр Go Hard, БЦ Навроцького, Логістичний центр на Вулецькій - 2021 рік. Молокозавод Набіл, Арден-Палац - 2022 рік.

2017 - до тепер

Клієнти:

Компанія вперше виходить на міжнародний ринок, провівши монтаж інженерних систем на офісному центрі німецької компанії Кауфлянд у Вроцлаві. Порівняно з 2015р. оборот компанії збільшився на 17%.

2016

Незважаючи на суттєве зменшення обсягів будівельного ринку України, компанія успішно завершує роки з позитивними фінансовими показниками та невеликим збільшенням річних обсягів робіт. Досвід та передові технології роботи дозволяють розширити коло клієнтів, отримавши замовлення на монтаж інженерних систем в виробничих, фармацевтичних та інших галузях економіки.

2015-2014

В компанії повністю завершена реструктуризація. Компанія успішно працює в значимих проектах українських та зарубіжних інвесторів.

2013

Клієнти:
bella bella bella bella bella

В Україні поступово відновлюються інвестиції в будівництво і компанія значно збільшує портфель замовлень. В порт фоліо компанії - об’єкти Euro-2012, проекти іноземних інвесторів. Компанія, вперше в Україні, успішно реалізовує масштабний проект кліматизації офісних будівель на основі новітньої технології WLHP.

2012

Клієнти:
bella bella bella bella bella

27 квітня 2011 року “Комфорт-Сервіс” змінює організаційно-правову форму: з Відкритого акціонерного товариства на Публічне акціонерне товариство. Продовжується реструктуризація і компанії вдається подвоїти оберти.

2011

Клієнти:
bella bella bella bella bella

Вдала реструктуризація компанії: оптимізація структури, зміцнення головного підприємства, продаж збиткових регіональних активів, ліквідація витратних обслуговуючих сервісів, залучення молодих амбітних працівників дозволяє поступово нарощувати об’єми робіт.

2010

Клієнти:
bella bella bella bella bella bella

Значне зменшення обсягів і фінансовий колапс багатьох Замовників, змушує розпочати реконструкцію компанії. Вдало адаптувавшись до не простої фінансової ситуації в Україні, компанія Комфорт-Сервіс залишається в числі лідерів інженерно-будівельного інсталяційного ринку України. Основним предметом діяльності залишаються комплексні послуги з проектування, монтажу та сервісу інженерних систем в будівництві та промисловості. Диверсифікація напрямків діяльності в частині виробництва і монтажу спеціалізованих металевих конструкцій та систем утеплення інженерних споруд та конструктивних елементів технологічних ліній логічно доповнює комплекс послуг компанії.

2009

Клієнти:
bella bella bella bella bella

Значно розширюється сфера послуг підприємств компанії. Компанія “Комфорт-Сервіс” входить в трійку лідерів України, як холдингова компанія загальнонаціонального масштабу, яка управляє підприємствами в сфері послуг інженерії, виробництва та дистрибуції товарів будівництва. Левова частка об’ємів залишається за інсталяційним напрямком діяльності.

2008-2007

Клієнти:
bella bella bella bella bella bella bella bella bella bella bella

Компанія динамічно нарощує оберти і змінює організаційно-правову форму: з Товариства з обмеженою відповідальністю на Відкрите акціонерне товариство, що дозволило збільшити інвестиційну привабливість компанії та залучити додаткові кошти на її розвиток. В новостворене об’єднання ввійшли монтажно-сервісні підприємства Комфорт-Сервіс, мережа виробництв ТЕЗ, проектно-технологічний інститут Комфорт-Проект та дистрибуційна мережа Техкомплект.

2006

Клієнти:
bella bella bella bella bella

Для впровадження передових технологій при створенні інженерії, започатковано власний проектно-технологічний інститут під брендом Комфорт проект. Головною задачею підприємства є проектування інженерних систем, мереж та споруд в цивільному та промисловому будівництві. До кінця року чисельність спеціалістів зростає до 25 чол.

2005

Клієнти:
bella bella bella bella

Для забезпечення якісними комплектуючими систем кліматизації, розпочинає діяльність виробництво - ТОВ “Технологічно-експериментальний завод” в Львівської області. Технологія та спеціалізоване технологічне обладнання – передових європейських виробників. Основна продукція - комплектуючі для кліматичних та аспіраційних систем.

2004

Клієнти:
bella bella bella bella bella

Розширюється мережа монтажно-сервісних підприємств “Комфорт-Сервіс” в центральному, південному та східному регіонах. Комфорт-Сервіс налічує 14 підприємств і набуває статусу загальнонаціональної компанії.

2003

Клієнти:
bella bella bella bella

Комфорт-Сервіс стає найбільшою в Україні компанією з інсталяції систем кліматизації. Переїзд головного офісу компанії в м. Київ.

2002

Клієнти:
bella bella bella bella

В усіх обласних центрах західної України працюють підприємства під брендом “Комфорт-Сервіс”. Комфорт-Сервіс Львів; Комфорт-Сервіс Тернопіль; Комфорт-Сервіс Ужгород; Комфорт-Сервіс Рівне; Комфорт-Сервіс Луцьк; Комфорт-Сервіс Чернівці.

2001

Клієнти:
bella bella bella bella

В Україні значне пожвавлення в формуванні невеликих фірм кліматичного напрямку. Комфорт-Сервіс, засновує перші свої представництва в близьких обласних центрах. Компанія “Комфорт-Сервіс” - лідер західноукраїнського ринку в створенні систем кліматизації.

2000

Клієнти:
bella bella bella bella

Підприємство динамічно розвивається на ринку Львова і області, черпаючи знання, технології та методи роботи в сусідній Польщі. Менеджери активно працюють із Замовниками, ламаючи старі стереотипи про рівень кліматичного комфорту в будівлях різного призначення та пропонують передові європейські технології систем забезпечення мікроклімату.

1999

Клієнти:
bella bella bella

Період переосмислення як рівня життя людей в Україні, так і умов комфортного перебування. У “столиці Західної України” м. Львів, учорашні студенти-фізики Державного університету ім. І.Франка, створили підприємство “Комфорт-Сервіс”, основним видом діяльності, якого став монтаж та сервіс систем вентиляції та кондиціювання.

1998