Монтажні роботи

Компанія успішно працює на ринку інсталяції інженерних систем із 1997 року. Закріплені багаторічним досвідом ключові компетенції в управлінні проектами, логістиці обладнання, використанні сучасних матеріалів, впровадженні новітніх технологій монтажу, налагодженні та сервісу інженерних систем забезпечують присутність компанії в усіх значимих будівельних проектах України. Наявність власного виробничого ресурсу, надає впевненість компанії в реалізації проектів та гнучкості за будь-яких колізійних ситуацій. Порт фоліо компанії нараховує сотні якісно реалізованих проектів з інсталяції систем. Насамперед, це монтаж систем:

 опалення, вентиляції, кондиціювання;

 димовидалення;

 теплопостачання та холодопостачання;

 котелень, індивідуальних теплових пунктів;

 водопостачання, водовідведення;

 насосних станцій, вузлів обліку;

 автоматизації інженерних та технологічних процесів;

 електропостачання, трансформаторних підстанцій;

 сигналізації, відеоспостереження, управління;

 термозахисту та звукоізоляції інженерних конструкцій.

Новітні технології

Високий рівень складності та стислі терміни реалізації проектів, на яких працює наша компанія, вимагають постійного самовдосконалення, вибору новітніх технологій та сучасних засобів виробництва.

Використання сучасних програмних комплексів та спеціалізованих програм для планування, оцінки, обліку, управління фінансовими, матеріальними та виробничими ресурсами дає змогу виконувати об’єкти якісно та обумовлені терміни.

Ми розуміємо можливі ризики і рівень відповідальності за результати своєї роботи, і саме тому свою діяльність здійснюємо за постійного контролю дотримання високого рівня якості (технагляд), вимог сучасних стандартів (проектний авторський нагляд) та задоволеності клієнта (відгуки) на кожному етапі виконання.

Сучасна інженерія

Високий рівень складності та стислі терміни реалізації проектів, на яких працює наша компанія, вимагають постійного самовдосконалення, вибору новітніх технологій і сучасних засобів виробництва.

Використання сучасних програмних комплексів та спеціалізованих програм для планування, оцінки, обліку, управління фінансами, логістикою та виробничим ресурсом дає змогу виконувати об’єкти якісно та обумовлені терміни.